Умови акції Відео Подарунки Переможці Акційна продукція Зареєструвати код Баланс кодів
Питання та відповіді
Загальні питання
Реєстрація
Подарунки
Поставити запитання
КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

Якщо у Вас виникли запитання, не наведені в цьому списку, будь ласка, скористайтеся формою «Поставити запитання» вгорі сторінки або зателефонуйте за номером Гарячої лінії 0 800 30 40 30.

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція діє з 15 серпня 2016 року до 30 листопада 2016 року включно.

В цей період можна реєструвати промокоди на сайті або за коротким номером 3200. Акція проводиться Замовником на території України*, підконтрольній українській владі.

* За винятком території Автономної республіки Крим та м. Севастополь, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ АКЦІЙНУ УПАКОВКУ З КОДОМ?

Після вдалої реєстрації промокоду, будь ласка, зберігайте акційну упаковку до завершення Акції.

ЯК І ДЕ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОД?

Реєструвати промокоди для участі необхідно на сайті www.sz.kinder-promo.com.ua за кліком на «Зареєструвати код» на головній сторінці або надіславши SMS із кодом на короткий номер 3200.

НЕ МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОД

Прочитайте, будь ласка, повідомлення, яке надходить Вам при спробі реєстрації коду. Уважно перевірте код та спробуйте ще раз. Код є унікальною комбінацією арабських цифр та латинських літер і представлений у форматі з 10 символів, наприклад: 1Q4RYQ638S. Код має бути введено для реєстрації чітко в такому ж вигляді, як він вказаний на упаковці. У випадку, якщо код зареєструвати не вдалося, зверніться на Гарячу лінію – 0 800 30 40 30.

МЕНІ НАДІЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ, ЩО ВВЕДЕНИЙ КОД Є НЕКОРЕКТНИМ. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

До реєстрації не допускаються некоректні коди, якими визнаються:- вигадані коди;- коди, введені з помилками;- коди, які вже були використані для участі в Конкурсі (іншими особами або повторно тим самим учасником);- коди, які були зареєстровані після завершення Акції (пізніше 23:59:59 год. за київським часом 30 листопада 2016 року включно).

МЕНІ НАДІЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО БЛОКУВАННЯ МОГО НОМЕРА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КОДІВ. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

З Вашого номера протягом доби було здійснено більше 10 спроб реєстрації некоректних кодів, тому Ваш номер заблоковано. Номер автоматично розблокується наступної доби.«Номер заблоковано до кінця Акції» – таке повідомлення означає, що з Вашого номера було здійснено більше 30 спроб реєстрації некоректних кодів протягом усього періоду Акції. У такому випадку відновлення номера для подальшої участі не передбачається.

ЧИ ІСНУЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ КОДІВ?
 • З зазначенням одного абонентського номера оператора мобільного зв’язку та/або з однієї IP-адреси можна зареєструвати не більше 20 (двадцяти) коректних Кодів протягом однієї доби (з 00 год. 00 хв. 00 сек. по 23 год. 59 хв. 59 сек. за київським часом).
 • При надходженні більше 10 (десяти) неіснуючих Кодів з зазначенням одного абонентського номера оператора мобільного зв’язку або з однієї IP-адреси протягом однієї доби (з 00 год. 00 хв. 00 сек. по 23 год. 59 хв. 59 сек. за київським часом), можливість реєстрації Кодів з зазначенням цього абонентського номера або IP-адреси автоматично блокується на одну добу з моменту надходження 10 (десятого) неіснуючого Коду. Після спливу однієї доби з моменту блокування абонентського номера оператора мобільного зв’язку або IP-адреси можливість реєстрації Кодів з зазначенням цього номеру мобільного телефону або IP-адреси автоматично поновлюється.
 • При надходженні більше 30 (тридцяти) неіснуючих Кодів з зазначенням одного абонентського номера оператора мобільного зв’язку або з однієї IP-адреси протягом періоду проведення Акції, можливість реєстрації Кодів з зазначенням цього абонентського номера або IP-адреси автоматично блокується без права поновлення. Зареєстровані належним чином Коди до моменту виявлення порушення беруть участь в Акції, в тому числі у визначенні Переможців Акції. При цьому, вказаний Учасник Акції визнається порушником з моменту виявлення вказаного у даному пункті порушення.
ЧИ МОЖУ Я БРАТИ УЧАСТЬ ІЗ ДЕКІЛЬКОХ НОМЕРІВ ТЕЛЕФОНІВ?

Однин учасник може брати участь в Акції лише з одного номера телефону. У разі виявлення використання одним учасником більше одного номера телефону для участі в Акції такий учасник втрачає право на отримання будь-яких подарунків у рамках цієї Акції.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ НА НОМЕР 3200?

Вартість СМС-повідомлення на короткий номер 3200 для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» - 0,60 грн., ТОВ «Лайфселл» (life:)) - 0,94 грн., ПрАТ «МТС Україна»(МТС та Vodafone) – 0,60 грн, (в т.ч. ПДВ 20%). Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ 20%). Оператори мобільного зв’язку, самостійно встановлюють тарифікацію дзвінків для своїх абонентів. Сервіс тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів

НЕ НАДІЙШЛО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КОДУ

Відповіді на SMS надсилаються автоматично, повідомлення може доставлятися не миттєво після відправки. Для перевірки кількості кодів і коректної реєстрації Ви можете звернутися на Гарячу лінію – 0 800 30 40 30.

У ВІДПОВІДЬ НА SMS ІЗ КОДОМ НАДІЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ «ПОМИЛКА МЕРЕЖІ» АБО «ПОМИЛКА ПРИ ВІДПРАВЛЕННІ ПОВІДОМЛЕННЯ». ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Спробуйте надіслати повідомлення пізніше.

З технічних питань звертайтеся до свого оператора або за телефоном 044 362 75 05 (цілодобово в період проведення Акції).

КОЛИ ТА ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОСТАВКА ПОДАРУНКИВ?

Поповнення рахунку відбувається протягом 4-х діб. Відправка Гарантованих подарунків Акції та Головного подарунку Акції відбувається протягом тижня з моменту дзвінка оператора Гарячої лінії Акції (для уточнення деталей доставки). Усі подарунки Акції будуть відправлені до 30 грудня 2016 року.

ЯК САМЕ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦІ?
 • За кожні 3 коректні зареєстровані коди учасники можуть отримати поповнення абонентського рахунку оператора мобільного зв’язку на 15 (п'ятнадцять) гривень (враховуючи ПДВ і ПФ), або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 4 коректні зареєстровані коди учасники можуть отримати набір для творчості (альбом для малювання та олівці), або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 5 коректних зареєстрованих кодів учасники можуть отримати дитячий рюкзак, або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 6 коректних зареєстрованих кодів учасники можуть отримати ланч-бокс, або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 7 коректних зареєстрованих кодів учасник може отримати пляшечку для напоїв, або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 8 коректних зареєстрованих кодів учасники можуть отримати дитячу енциклопедія, або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 9 коректних зареєстрованих кодів учасники можуть отримати дитячу парасолю, або ж продовжити набір кодів;
 • За кожні 10 коректних зареєстрованих кодів учасники можуть отримати дитячий термос.

Розіграш Головних подарунків Акції проводиться за допомогою сервісу випадкових вибірок Random.org серед тих учасників, що зареєстрували 3 та більше коди. Про отримання подарунку можна дізнатися на сайті в розділі “Переможці”.

Розіграш Головних подарунків Акції буде відбуватися:

 • 15 вересня 2016 року (2 ноутбуки)
 • 06 жовтня 2016 року (2 ноутбуки)
 • 27 жовтня 2016 року (2 ноутбуки)
 • 17 листопада 2016 року (2 ноутбуки)
 • 01 грудня 2016 року (2 ноутбуки)
ЯК Я ДІЗНАЮСЯ, ЩО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ?

Після реєстрації 3-х і більше промо-кодів, учасник може вибрати 1 з 30000 гарантованих подарунків. Після його вибору, учаснику надсилається SMS відповідного змісту. Також перевірити наявність виграшу за своїм номером можна на сторінці “Переможці” та звернувшись на Гарячу лінію Акції за номером 0 800 30 40 30.
Головних Переможців Акції буде оголошено на Сайті протягом одного тижня з моменту їх визначення. На Сайті розміщується інформація щодо Виграшного Коду та частково відображеного абонентського номера оператора мобільного зв’язку, з якого було надіслано Виграшний Код, або який вказано у реєстраційній Анкеті Учасника на Сайті.

ЯКІ ТА СКІЛЬКИ ПОДАРУНКІВ МОЖНА ОТРИМАТИ, БЕРУЧИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Подарунки в Акції розподіляються на 2 рівні: Гарантований та Головний.

Головний подарунок Акції – ноутбук (10 шт.)

Гарантовані подарунки Акції:

 • Поповнення абонентського рахунку оператора мобільного зв’язку на 15 (п'ятнадцять) гривень (враховуючи ПДВ і ПФ)– 9000 шт.
 • Набір для творчості (альбом для малювання та олівці) – 4000 шт.
 • Дитячий рюкзак – 4000 шт.
 • Ланч-бокс – 3000 шт.
 • Пляшечка для напоїв – 3000 шт.
 • Дитяча енциклопедія – 2000 шт.
 • Дитяча парасоля – 2000 шт.
 • Дитячий термос – 3000 шт.
Зареєструвати код
Невірний формат номеру.
Правильний формат: +38 (0ХХ) ХХХ ХХ ХХ.
Нам потрібно переконатися, що ви не робот.
Оберіть малюнки, на яких зображено .
Відправити


перевірити баланс

Неправильний формат коду

Уважно перевірте та спробуйте ще раз!
З будь-якіх питань щодо Акції звертайтеся на
Гарячу лінію за номером 0 800 30 40 30
або сюди

Зареєструвати ще

Такого коду не існує

Уважно перевірте та спробуйте ще раз!
З будь-якіх питань щодо Акції звертайтеся нa
Гарячу лінію за номером 0 800 30 40 30
або сюди

Зареєструвати ще

Помилка

Сталася помилка. Можливо Ви ввели неіснуючий номер телефону

Такий код вже Зареэстровано

Уважно перевірте символи на Акійній упаковці, та спробуйте ще раз.

Зареєструвати ще

Наша акція ще не роЗпочалася

реестуйте код з 15 серпня та вигравайте подарунки із Kinder

На жаль,
Акцiю вже Завершено

Переглянь результати акції на сторінці "Переможці" Дякуємо за участь та чекайте нові Акції від Kinder!

Ви перевищили кількість невдалих спроб реєстрації коду

На жаль, Ви не зможете реєструвати більше кодів протягом доби.
! Звертаємо увагу,
що протягом Акції можливо зареструвати
не більше 30 некоректних кодів

Ваш номер телефону Заблоковано до кінця Акції

Повторне розблокування неможливе. У разі виникнення запитань зверніться на
Гарячу лінію за номером
0 800 30 40 30 або сюди.

Код прийнято

Вітаємо! Ви приймаєте участь в акції ! Ми розігруємо 30 000 гарантованих подарунків, а також 10 ноутбуків

OK

Код прийнято

Для отримання гарантованого подарунку залишається лише 1 код. Тож мерщій реєструй його!

OK

Код прийнято

Для отримання гарантованого подарунку залишається лише 2 коди. Тож мерщій реєструй його!

OK

Код прийнято

На Вашому балансі достатньо кодів, щоб замовити подарунок! Перевірте баланс та ознайомтесь з доступними подарунками.

OK

Дякуємо За питання!

Ми дамо відповідь впродовж доби.

OK

Замовлення подарунку
успішно виконано!

Протягом доби з Вами зв’яжеться оператор для уточнення деталей доставки.

Замовлення подарунку
успішно виконано!

Протягом доби Ваш номер телефону буде поповнено на 15 гривень.

Поставити Запитання
Поле не може бути пустим.
Некоректна електронна адреса.
Невірній формат телефону
Поле не може бути пустим.
ВІДПРАВИТИ
Встигни взяти участь в акції!
Обмінюй коди на гарантовані подарунки!